Komisjonid

3.02.16


Arengu- ja majanduskomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Maldur Muttik Esimees 5594 0794 soojusvk@gmail.com
Janno Simso Aseesimees 511 9116 janno.kivikaar@gmail.com
Tarvo Asur Liige 513 6002 asurtarvo@hot.ee
Harri Puusepp Liige 504 3399 harri.puusepp@storaenso.com
Urmas Kolina Liige 797 6385 urmas@vkuuste.ee
Lennart Liba Liige 516 5863 lennart@vkuuste.ee
Rain Raudvee Liige 507 9155 rain.raudvee@mail.ee


Arengu- ja majanduskomisjoni protokollid

 

 

Haridus-, kultuuri- ja noorsookomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Katrin Peil Esimees 521 4614 kaari@vkuuste.ee
Ervin Laanemets Aseesimees 523 8778 fiakkertrans@gmail.com
Mall Kõpp Liige 501 3954 mall@vkuuste.ee
Alina Vals Liige 5663 6653 sohvy7@gmail.com
Maret Raudvee Liige 792 0316 maret.raudvee@mail.ee
Irina Retkova Liige 5691 8184 vkkultuurimaja@gmail.com
Janno Simso Liige 511 9116 janno.kivikaar@gmail.com
Tõnu Lumi Liige 5341 0974 tonulumi@gmail.com


Haridus-, kultuuri- ja noorsookomisjoni protokollid

 

 

Revisjonikomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Heikki Kund Esimees 515 3142 heikki.kund@rmk.ee
Tarvo Asur Aseesimees 513 6002 asurtarvo@hot.ee
Mall Kõpp Liige 501 3954 mall@vkuuste.ee


Revisjonikomisjoni protokollid

 

 

Sotsiaalkomisjon

Nimi Positsioon Telefon E-post
Mall Kõpp Esimees 501 3954 mall@vkuuste.ee
Jana Kraus Aseesimees 5669 5221 jana.kraus@mail.ee
Terje Lihtsa Liige 797 6386 terje@vkuuste.ee
Karin Paats Liige 797 6388 karin@vkuuste.ee
Irina Retkova Liige 5691 8184 vkkultuurimaja@gmail.com
Heli Henn Liige 557 3167 helihenn@gmail.com
Katrin Peil Liige 521 4614 kaari@vkuuste.ee

 

Sotsiaalkomisjoni protokollid

 

 

 

Toimetaja: LIIA SULG